0.00€
14.73€
Turėsime nuo
Prekės šiuo metu neturime.
Pirkimui registracija nebūtina!

Saugus atsiskaitymas
Susisiekite
Darbo dienomis: 09:00–17:00
Telefono numeriu +37065028718
 • Gamintojas: TUBAN
 • Sertifikatas: CE.
 • Amžius: 3+.

Prekės aprašymas: Muilo burbulų skystis Tuban 250 ml.

Milžiniški burbulai ir nuostabus kvapas - tai šio skysčio skiriamasis bruožas. Puikiai tinka dideliems burbulams, burbuliukų tuneliams, uždarantiems burbulams ar burbulų triukams. Pridedamas papildomai prie visų rūšių burbulų žaislų - pistoletų, kalavijų, generatorių ir pan. Supilkite skystį į dubenį arba kibirą. Suvilgykite vieną iš mūsų priedų skystyje. Ir viskas! Galite pradėti nuotykius su burbulais.
NAUDOJIMAS: Prieš naudojimą pakuotę švelniai pakratykite. Skystis praranda chemines savybes, jei laikomas žemesnėje kaip 10 ° C temperatūroje. Prieš naudodami jį švelniai suplakite. Muilo burbulų skystis gali palikti dėmės.
NURODYMAI: kad gautumėte geresnį rezultatą, geriausia naudoti, kai drėgmė yra daugiau nei 40% , oras gali būti ūkanotas, ramus, drumstas arba po lietaus. Saulėtos, karštos dienos sukelia blogiausius rezultatus - geriausi burbuliukų susidarymo laikai yra anksti ryte ir tik po saulėlydžio, o jeigu burbuliukai yra pučiami patalpoje, purkškite kambarį grynu vandeniu, norint išgauti geriausią rezultatą. Kai kurie žmonės mano, kad purtydami skystį, kol jis smarkiai suputoja, išgaus geriausius burbuliukus, tačiau tai netiesa, nes tokiu būdu burbuliukai tampa daug sunkesni ir daug mažesni. Jei jūsų burbuliukų skystis ima smarkiai putoti prieš naudojimą pašalinkite putas. Geriausi rezultatai yra pasiekiami, jei naudojate Tuban burbulų skystį.


Prekės nuotraukos gali šiek tiek skirtis nuo realios prekės pakuotės, tačiau prekė vistiek atitiks savo aprašymą. Kilus klausimams, visada galite kreiptis el. paštu [email protected].

Gamintojas TUBAN
Sertifikatas CE.
Amžius 3+.
Pakuotės dydis 5.5 x 14.5 cm.
Svoris 0.28 kg.
Rekomenduojama berniukams, mergaitėms.
Padėk kitiems lankytojams, palik atsiliepimą apie šią prekę.

Panašios prekės

  • Konkurencinga kaina
   rinkoje vienos mažiausių kainų
  • Saugus atsiskaitymas
   apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
  • Pirk be registracijos
   įsigyti prekėms registracija nereikalinga
  • Greitas pristatymas
   prekes pristatome itin greitai
  • Laimingi Klientai
   mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe