Muilo burbulų skystis Tuban 250 ml.

0.00€
14.73€
Turėsime nuo
Prekės šiuo metu neturime.
Pirkimui registracija nebūtina!

Saugus atsiskaitymas

Pristatymas 5 - 10 d. d.
Kurjeris į namus nuo 4.99€
Skambinkite
Darbo dienimos 09:00–17:00
Telefono numeriu +370 650 28718
 • Gamintojas: TUBAN
 • Sertifikatas: CE.
 • Amžius: 3+.
 • Pakuotės dydis: 5.5 x 14.5 cm.
 • Svoris: 0.28 kg.
Gamintojas TUBAN
Sertifikatas CE.
Amžius 3+.
Pakuotės dydis 5.5 x 14.5 cm.
Svoris 0.28 kg.
Rekomenduojama berniukams, mergaitėms.

Prekės aprašymas: Muilo burbulų skystis Tuban 250 ml.

Milžiniški burbulai ir nuostabus kvapas - tai šio skysčio skiriamasis bruožas. Puikiai tinka dideliems burbulams, burbuliukų tuneliams, uždarantiems burbulams ar burbulų triukams. Pridedamas papildomai prie visų rūšių burbulų žaislų - pistoletų, kalavijų, generatorių ir pan. Supilkite skystį į dubenį arba kibirą. Suvilgykite vieną iš mūsų priedų skystyje. Ir viskas! Galite pradėti nuotykius su burbulais.
NAUDOJIMAS: Prieš naudojimą pakuotę švelniai pakratykite. Skystis praranda chemines savybes, jei laikomas žemesnėje kaip 10 ° C temperatūroje. Prieš naudodami jį švelniai suplakite. Muilo burbulų skystis gali palikti dėmės.
NURODYMAI: kad gautumėte geresnį rezultatą, geriausia naudoti, kai drėgmė yra daugiau nei 40% , oras gali būti ūkanotas, ramus, drumstas arba po lietaus. Saulėtos, karštos dienos sukelia blogiausius rezultatus - geriausi burbuliukų susidarymo laikai yra anksti ryte ir tik po saulėlydžio, o jeigu burbuliukai yra pučiami patalpoje, purkškite kambarį grynu vandeniu, norint išgauti geriausią rezultatą. Kai kurie žmonės mano, kad purtydami skystį, kol jis smarkiai suputoja, išgaus geriausius burbuliukus, tačiau tai netiesa, nes tokiu būdu burbuliukai tampa daug sunkesni ir daug mažesni. Jei jūsų burbuliukų skystis ima smarkiai putoti prieš naudojimą pašalinkite putas. Geriausi rezultatai yra pasiekiami, jei naudojate Tuban burbulų skystį.


Prekės nuotraukos gali šiektiek skirtis nuo realios prekės pakuotės, tačiau prekė vistiek atitiks savo aprašymą. Kilus klausimams, visada galite kreiptis el. paštu [email protected]

Padėk kitiems lankytojams, palik atsiliepimą apie šią prekę.

Panašios prekės

 • Konkurencinga kaina
  galime pasiūlyti konkurencingą rinkos kainą
 • Saugus atsiskaitymas
  visi atsiskaitymai mūsų svetainėje yra saugūs
 • Pirk be registracijos
  įsigyti prekėms pas mus registracija nereikalinga
 • Pristatymas
  pristatysime prekes į namus
 • Laimingi Klientai
  mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe