Medinės virtuvėlės

 • Kokios prekės populiariausios medinės virtuvėlės kategorijoje?
 • Per kiek laiko pristatote medinės virtuvėlės prekes?

  Prekes esančias mūsų sandėlyje pristatome per 2-3 darbo dienas. Prekės kurios yra užsakomos iš europos sąjungos tiekėjų sandėlių, pristatymo terminas yra nurodytas prie kiekvienos prekės, apytiksliai per 5 - 14 darbo dienų.

 • Kokie galimi vaikiškų medinių virtuvėlių priedai?

  Virtuvėlės indai - tai puodai, servizai, keptuvės ir kitokie indai, kurie yra skirti virtuvėms ir yra idealūs vaikams žaidžiant, mokantis gaminti. Virtuvėlės įrankiai - virtuvėlių rinkinyje gali būti įvairių įrankių, tokių kaip peilis, šaukštas, šakutė ir tt. Tai leidžia vaikams mokytis naudotis skirtingais įrankiais. Žaislinių maisto produktų rinkiniai leidžia vaikams mokytis atpažinti skirtingus maisto produktus ir jų paskirtį bei kurti savo receptus ir valgius. Papildomi virtuvės įrenginiai tokie, kaip plaktuvai, skrudintuvai, kavos aparatai ar kiti prietaisai leidžiantys dar labiau įsijausti į žaidimą.

 • Kokio amžiaus vaikams rekomenduojamos vaikiškos virtuvėlės?

  Vaikų virtuvėlės gali būti nuostabi žaidimų ir mokymosi priemonė, kuri skatina vaikų kūrybiškumą, socialinius įgūdžius, motoriką ir kitas gebėjimo sritis. Šiame užsiėmime vaikai gali atrasti džiaugsmą gamindami skanumynus kartu su draugais ar šeimos nariais. Rekomenduojamas vaikiškų virtuvėlių amžiaus diapazonas yra nuo 1 metų. Vaikiškos virtuvėlės gali būti pritaikytos skirtingiems amžiams, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į vaiko amžių ir vystymosi stadiją, nes tai gali padėti pasirinkti tinkamą vaikišką virtuvėlę. Jaunesniems vaikams, pvz., rekomenduojamos paprastesnės virtuvėlės su didesniais ir lengviau laikomais ingredientais, o vyresniems vaikams - sudėtingesnės virtuvėlės, kuriose reikia daugiau įgūdžių ir žinių.

 • Kaip žaidimai su medinėmis virtuvėlėmis skatina kūrybiškumą ir kitus įgūdžius?

  Medinės virtuvėlės suteikia vaikams galimybę kurti savo receptus ir bandyti naujus patiekalus, taip skatinant vaikų kūrybiškumą. Tokie žaidimai reikalauja smulkių judesių, kurie gali padėti vaikams vystyti savo motoriką ir koordinaciją. Medinės virtuvėlės priedai padeda vaikams suprasti, kaip maistas gaminamas ir susipažinti su skirtingų produktų, įrankių naudojimu. Visi šie dalykai gali padėti vaikams tapti kūrybiškesniais, atsakingesniais ir mokytis naujų dalykų, tuo pačiu metu suteikiant jiems galimybę linksmai praleisti laiką žaidžiant.

 • Konkurencinga kaina
  rinkoje vienos mažiausių kainų
 • Saugus atsiskaitymas
  apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
 • Pirk be registracijos
  įsigyti prekėms registracija nereikalinga
 • Greitas pristatymas
  prekes pristatome itin greitai
 • Laimingi Klientai
  mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe