Piešimo Lentos

 • Kokios prekės populiariausios piešimo lentos kategorijoje?
 • Per kiek laiko pristatote prekes?

  Šiuo metu visos prekės yra užsakomos iš mūsų tiekėjų europos sandėlių, dėlto prekes gausite tarp 3 - 10 darbo dienų.

 • Kuo vaikams naudingos piešimo lentos?

  Piešimo lentos yra puikus kūrybiškumo, mąstymo ir motorinių įgūdžių vystymo įrankis vaikams. Jos suteikia galimybę vaikams išreikšti savo fantaziją ir kūrybiškumą, leidžia tyrinėti spalvų ir formų derinius, mokytis išbandyti ir eksperimentuoti. Piešimas ant lentos yra ne tik kūrybinis procesas, bet ir mokymasis bendrauti su pasauliu, apibūdinant jį. Piešimo lentos taip pat padeda vaikams vystyti savo motoriką, koordinaciją ir atmintį. Vaikas turi valdyti piešimo įrankius, laikyti puslapį ar lentą, atsiminti spalvų derinius, o tai prisideda prie smulkiosios motorikos ir koordinacijos tobulinimo.

 • Su kokiomis priemonėmis piešiama ant piešimo lentos?

  Piešimo lenta yra universalus kūrybinės veiklos įrankis, kurioje galima piešti įvairiomis priemonėmis. Svarbiausia, kad piešimo lenta būtų suderinta su pasirinktais piešimo įrankiais, kad vaikas galėtų patogiai ir kūrybiškai išreikšti savo idėjas. Pieštukai ar flomasteriai – tai populiariausias piešimo įrankis lentoms, ant kurių kabinami popieriaus lapai. Ant klasikinių kreidos lentų piešiama kreidelėmis. Kreidelės yra gana minkštos ir nereikalauja didelių pastangų, ryškioms linijoms. Markeriai ar žymekliai lengvai piešianti ir nutrinama priemonė naudojama magnetinėms lentoms. Taip pat ant magnetinių lentų vaikai gali "piešti", statyti paveikslėlius specialiais pridėtais magnetukais.

 • Kokių tipų būna piešimo lentų vaikams?

  Yra kelių tipų piešimo lentos, kurių ypatybės skiriasi pagal jų naudojimo būdą ir vietą, kur jas galima naudoti. Pastatomos piešimo lentos yra viena iš dažniausiai naudojamų piešimo lentų vaikams. Dažniausiai jų dydis yra nuo A4 iki A2. Pastatomos piešimo lentos yra lengvos, patogios ir lengvai transportuojamos. Kabinamos piešimo lentos yra geresnis pasirinkimas, jei norite sutaupyti erdvės. Šios piešimo lentos yra pritvirtintos prie sienos, todėl jos nežima vietos jūsų namuose. Jų dydis taip pat gali būti didesnis, kad vaikas galėtų piešti plačiau ir išsamesnius paveikslus. Kabinamos piešimo lentos gali būti naudojamos tiek ant sienų, tiek ant durų. Magnetinės piešimo lentos yra kitas populiarus piešimo lentos tipas. Vaikai gali žaisti su žaislais ant piešimo lentos arba tiesiog piešti magnetais, kreidelėmis ar markeriais. Magnetinės piešimo lentos gali būti tiek pastatomos, tiek kabinamos ant sienų.

 • Konkurencinga kaina
  rinkoje vienos mažiausių kainų
 • Saugus atsiskaitymas
  apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
 • Pirk be registracijos
  įsigyti prekėms registracija nereikalinga
 • Greitas pristatymas
  prekes pristatome itin greitai
 • Laimingi Klientai
  mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe