Mediniai nameliai

 • Kokios prekės populiariausios mediniai nameliai kategorijoje?
 • Per kiek laiko pristatote prekes?

  Šiuo metu visos prekės yra užsakomos iš mūsų tiekėjų europos sandėlių, dėlto prekes gausite tarp 3 - 10 darbo dienų.

 • Kokie medinių žaidimų namelių privalumai?

  Ilgaamžiškumas: Mediniai žaidimų nameliai yra tvirti ir ilgaamžiški. Medžiagos yra atsparios drėgmei, saulės spinduliams ir temperatūros pokyčiams, todėl mediniai žaidimų nameliai gali tarnauti ilgą laiką. Estetika: Medinis žaidimų namelis atrodo labai estetiškai. Medis yra natūrali ir šilta medžiaga, kuri papildo bet kurio sodo ar kiemo išvaizdą ir suteikia erdvę vaikų žaidimams. Medinis žaidimų namelis yra puiki vieta vaikams kurti ir svajoti. Jie gali sugalvoti savo istorijas, vaidmenų žaidimus, piešti, dažyti ir kt. Tai padeda vaikams plėtoti savo kūrybiškumą ir fantaziją.

 • Ar mediniai sodo žaidimų nameliai lengvai montuojami ir demontuojami, ar reikia tam specialistų pagalbos?

  Mediniai sodo žaidimų nameliai gali skirtis savo konstrukcija ir sudėtingumu, taigi montavimo ir demontavimo procesas gali skirtis priklausomai nuo namelio modelio. Tačiau dauguma medinių sodo žaidimų namelių yra suprojektuoti taip, kad būtų galima juos lengvai surinkti ir išardyti, naudojant standartinius įrankius. Priklausomai nuo namelio dydžio ir sudėtingumo, montavimas gali užtrukti nuo kelių valandų iki kelių dienų. Dauguma gamintojų pateikia detalų montavimo instrukcijas su vaizdais ir detaliu aprašymu, kuriuos galite naudoti kaip vadovą savarankiškam namelio surinkimui.

 • Kokio dydžio yra mediniai nameliai?

  Medinių žaidimo namelių dydžiai gali skirtis priklausomai nuo gamintojo ir modelio. Tačiau, dauguma medinių žaidimo namelių yra pagaminti vaikams nuo 3 iki 12 metų amžiaus ir yra projektuojami atsižvelgiant į jų aukštį. Vidutiniai medinių žaidimo namelių matmenys: Aukštis: 1,5 - 2,5 m; Plotis: 1,5 - 3 m; Ilgis: 1,5 - 4 m. Svarbu atkreipti dėmesį, kad medinis žaidimo namelis turėtų būti pakankamai didelis, kad jame galėtų žaisti ne tik vienas vaikas, bet ir keli draugai. Taip pat reikėtų pasirinkti medinį žaidimo namelį, atsižvelgiant į vaikų amžių ir jų poreikius, kad jie galėtų saugiai ir maloniai žaisti.

 • Koks yra medinių žaidimo namelių atsparumas oro sąlygoms?

  Mediniai vaikiški sodo žaidimų nameliai pagaminti iš kedro medienos todėl būti puiki pasirinkimas, nes ši mediena yra viena iš patvariausių ir atspariausių rūšių. Kedro mediena yra žinoma savo tvirtumu, atsparumu įtrūkimams ir ilgaamžiškumu. Mažos, kompaktiškos mazgų struktūros savybės taip pat gali padėti medienai išlikti tvirtai ir atspariai net ir esant dideliems temperatūros pokyčiams ar drėgmės lygio svyravimams.

 • Konkurencinga kaina
  rinkoje vienos mažiausių kainų
 • Saugus atsiskaitymas
  apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
 • Pirk be registracijos
  įsigyti prekėms registracija nereikalinga
 • Greitas pristatymas
  prekes pristatome itin greitai
 • Laimingi Klientai
  mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe