Sensoriniai Kilimėliai

 • Kokios prekės populiariausios sensoriniai kilimėliai kategorijoje?
 • Per kiek laiko pristatote prekes?

  Šiuo metu visos prekės yra užsakomos iš mūsų tiekėjų europos sandėlių, dėlto prekes gausite tarp 3 - 10 darbo dienų.

 • Kuo naudingi ortopediniai kilimėliai vaikams?

  Vaikiški sensoriniai kilimėliai yra naudingi ortopediškai, nes skatina vaiko judesių koordinavimą, gerina raumenų tonusą ir padeda išvengti gilesnių raumenų ir kaulų problemų. Vaikams, ypač naujagimiams ir kūdikiams, judesių patirtis yra labai svarbi, nes ji padeda jiems tobulinti motorinius įgūdžius ir gerinti savo balansą. Sensoriniai kilimėliai taip pat padeda mažinti spaudimą, kuris gali susidaryti ant vaiko kūno, kai jis ilgai sėdi ar gulint. Tai ypač svarbu tiems vaikams, kurie turi raumenų ar kaulų problemų, nes sensorinis kilimėlis padeda jiems išlaikyti tinkamą kūno poziciją ir yra puiki pagalbos atliekant fizioterapijos pratimus.

 • Kokios yra papildomos funkcijos, kurias gali turėti vaikų sensoriniai kilimėliai?

  Garso efektai: kai kurie kilimėliai gali turėti įmontuotus garsus, kurie skatina vaiko smalsumą ir jo pojūčių ir judesių koordinavimą. Spalvų ir formų įvairovė: dauguma kilimėlių turi įvairias spalvas ir formų elementus, kurie skatina vaiko smalsumą ir atkreipia jo dėmesį. Skirtingos tekstūros: kilimėliai dažniausiai yra skirtingų tekstūrų, kurios padeda vaikams mokytis atpažinti ir suvokti skirtingus pojūčius, tokius kaip švelnumas, grubumas. Hipoalergeninės medžiagos: kai kurie kilimėliai yra pagaminti iš hipoalergeninių medžiagų, kurios saugios net labai jautriems vaikams ir mažina riziką sukelti alergines reakcijas.

 • Kaip prižiūrėti ir valyti vaikų sensorinį kilimėlį?

  Priklausomai nuo to, kaip dažnai naudojate kilimėlį, jis turėtų būti valomas bent kartą per savaitę. Kilimėlį galite lengvai išvalyti šepečiu ar dulkių siurbliu, bet geriausia naudoti drėgną skudurėlį. Venkite naudoti stiprius valiklius, kad nepažeistumėte kilimėlio paviršiaus. Minkštuosius sensorinius kilimėlius reikėtų džiovinti žemoje temperatūroje arba natūraliai. Kietesnius plastiko kilimėlius venkite palikti tiesioginiuose saulės spinduliuose, kad išvengtumėte kilimėlio išblukimo. Nenaudokite per daug vandens - venkite naudoti per daug vandens, kad išvengtumėte drėgmės patekimo į kilimėlio vidų ir užkirstumėte kelią pelėms ir bakterijoms plisti.

 • Kam naudojami sensoriniai kilimėliai?

  Sensoriniai kilimėliai yra puikus įrankis, kuris padeda vaikų sensoriniam vystymuosi ir geriau suvokti aplinką per regą, klausą, lytėjimą. Šie kilimėliai taip pat gali skatinti vaikų judėjimą ir kūrybiškumą, suteikdami jiems erdvę savarankiškam žaidimui ir mokymuisi. Sensoriniai kilimėliai yra įvairių faktūrų ir paviršių, kurie supažindina vaikus su skirtingais raštais, spalvomis ir formomis, taip pat su kietais ir minkštais paviršiais. Jie yra puikus būdas padėti vaikams suvokti ir atskirti skirtingus pojūčius. Jie labai naudingi vaikams su specialiaisiais poreikiais, kuriems gali būti sunku suvokti aplinką, koordinuoti judesius ir priimti informaciją. Sensoriniai kilimėliai naudojami ne tik vaikų terapijoje, bet ir vaikų darželiuose, mokyklose ir namuose kaip įvairių užsiėmimų ir žaidimų dalis. Tai labai naudinga priemonė, suformuojanti žaidimų erdvės zonas.

 • Konkurencinga kaina
  rinkoje vienos mažiausių kainų
 • Saugus atsiskaitymas
  apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
 • Pirk be registracijos
  įsigyti prekėms registracija nereikalinga
 • Greitas pristatymas
  prekes pristatome itin greitai
 • Laimingi Klientai
  mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe