Konstruktoriai vaikams

 • Kokios prekės populiariausios konstruktoriai vaikams kategorijoje?
 • Per kiek laiko pristatote prekes?

  Šiuo metu visos prekės yra užsakomos iš mūsų tiekėjų europos sandėlių, dėlto prekes gausite tarp 3 - 10 darbo dienų.

 • Kokie konstruktoriai rekomenduojami vyresniems vaikams?

  Konstruktoriai yra puiki priemonė skatinti kūrybiškumą, mokytis technologinių principų bei lavinti rankų ir koordinacijos gebėjimus. Vyresniems vaikams, ypač paaugliams, gali būti labai įdomu kurti sudėtingesnius ir detaliau išplėstus modelius. Daugiadetaliai transporto priemonių konstruktoriai - puikus pasirinkimas vyresniems vaikams, kurie nori sukurti kruopščiai išplėstus ir detalizuotus modelius. Konstruktoriai, tokie kaip automobilių, lėktuvų, laivų ar traukinių modeliai, reikalauja didesnio dėmesio ir kantrybės, kadangi jie turi daug detalių ir sudėtingų mechanizmų. Vaikai, kurie mėgsta iššūkius ir yra pasirengę sunkiam darbui, gali mėgautis kurdami tokius sudėtingus modelius.

 • Kokie yra skirtingi konstruktorių tipai ir kokių amžiaus grupių vaikams jie skirti?

  Konstruktoriai yra kūrybiški ir interaktyvūs žaislai, kurių yra įvairių tipų ir jie skiriasi savo komplektavimu, sudėtingumu ir funkcijomis. Šie skirtingi konstruktorių tipai taip pat yra skirti skirtingoms vaikų amžiaus grupėms, kad jie galėtų turėti saugią ir prasmingą žaidimo patirtį. Didelių detalių konstruktoriai dažniausiai naudojami pradedančiųjų vaikų. Jie yra dideli ir lengvai tvirtinami, kad vaikams būtų lengviau sukurti savo kūrybiškus dizainus. Šie blokai yra skirti 1-3 metų vaikams. Vidutinio dydžio ir įvairių formų detalių konstruktoriai skirti vaikams nuo 5-6 metų amžiaus, kurie yra pasiruošę sudėtingesniems dizainams ir konstrukcijoms. Šie blokai yra smulkesni ir reikalauja daugiau komplektavimo laiko ir sudėtingumo, tačiau leidžia vaikams kurti daugiau detalių ir sudėtingesnių modelių.

 • Kokie yra konstruktorių privalumai vaikams?

  Konstruktorius suteikia vaikams galimybę kurti savo unikalius dizainus ir tokiu būdu skatina kūrybiškumą ir vaizduotę. Vaikai gali eksperimentuoti su įvairiais spalvų, formų ir dydžių blokais, siekdami sukurti unikalius ir originalius modelius. Ugdo vaiko motorinius įgūdžius: konstruktoriai yra interaktyvus žaislas, reikalaujantis komplektavimo ir konstrukcijų sudarymo. Tai padeda vaikams vystyti motorinius įgūdžius, koordinaciją ir smulkiasios motorikos gebėjimus. Konstruktoriai gali būti naudojami kaip priemonė, skirta mokytis matematikos ir mokslo. Vaikai gali mokytis skaičių, formų, geometrijos ir inžinerijos pagrindų, kurdami įvairius modelius ir konstrukcijas. Konstruktorius reikalauja išradingumo ir problemų sprendimo gebėjimų. Vaikai turės ieškoti sprendimų, kaip sudėti blokus taip, kad jie sudarytų tam tikrą modelį ar konstrukciją. Tai skatina vaikus mąstyti kritiškai ir ieškoti kūrybinių sprendimų. Konstruoti galima žaidžiant kartu su kitais vaikais ar suaugusiais. Tai skatina bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, leidžia vaikams išmokti dalintis ir bendradarbiauti su kitais.

 • Konkurencinga kaina
  rinkoje vienos mažiausių kainų
 • Saugus atsiskaitymas
  apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
 • Pirk be registracijos
  įsigyti prekėms registracija nereikalinga
 • Greitas pristatymas
  prekes pristatome itin greitai
 • Laimingi Klientai
  mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe