0.00€
103.93€
Turėsime nuo
Prekės šiuo metu neturime.
Pirkimui registracija nebūtina!

Saugus atsiskaitymas
Susisiekite
Darbo dienomis: 09:00–17:00
Telefono numeriu +37065028718
 • Gamintojas: Viga Toys
 • Amžius: nuo 3 metų.
 • Lytis: neutrali.

Prekės aprašymas: Medinis Lėlių Namelis

Močiutės ir senelio medinis lėlių namelis yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris leis jūsų vaikui įžengti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Dviejų aukštų vila vaikui nuo 3 metų amžiaus padės lavinti vaiko vaizduotę, jis galės vaidinti vaidmenis ir papildomai stiprinti integraciją su kitais vaikais žaisdamas kartu.

Į rinkinį įeina:

2 lėlės (močiutė ir senelis)
4 kambariai
24 spalvingi baldai
2 atidaromi langai

Jūsų vaikas dabar galės žaisti interjero dekoratoriumi, planuoti ir tinkamai įrengti namo interjerą pagal savo planą.Dėl medinės rankenos namą galima lengvai transportuoti į bet kurią vietą.
Viskas pagaminta iš lakuotos medienos, nudažyta vaikams saugiais dažais ryškiomis spalvomis, kurios patenkins kiekvieną naudotoją ir suteiks daug džiaugsmo.

"Viga Toys" - tai 2003 m. įregistruotas prekės ženklas, kuris jau veikia daugiau nei 60 pasaulio šalių. Jų novatoriškos idėjos sulaukė pripažinimo Europoje, JAV, Australijoje, Japonijoje ir kt. Įmonės įkūrėjai atkreipė dėmesį į tyrimų rezultatus, rodančius žaidimo ir mokymosi ryšį ankstyvuoju vaikų raidos laikotarpiu. Siekdamas padėti tėvams ir ugdymo įstaigoms auklėti vaikus ir išgelbėti juos nuo virtualaus pasaulio, kuris gali smarkiai iškraipyti realybę, gamintojas siūlo naujoviškus gaminius, pagamintus iš natūralių medžiagų, gautų ekologiško gamybos proceso metu. Medinių gaminių sauga ir kokybė yra "Vigi" prioritetas, todėl gamintojas pasirūpino, kad žaislams dažyti naudojami dažai atitiktų saugos standartus EN71 ir ASTM.

.

Prekės nuotraukos gali šiek tiek skirtis nuo realios prekės pakuotės, tačiau prekė vistiek atitiks savo aprašymą. Kilus klausimams, visada galite kreiptis el. paštu [email protected].

Gamintojas Viga Toys
Amžius nuo 3 metų.
Lytis neutrali.
Medžiaga medis.
Spalva įvairių spalvų.
Gaminio matmenys 42,5cm x 40cm x 26,5cm.
Padėk kitiems lankytojams, palik atsiliepimą apie šią prekę.

Panašios prekės

  • Konkurencinga kaina
   rinkoje vienos mažiausių kainų
  • Saugus atsiskaitymas
   apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
  • Pirk be registracijos
   įsigyti prekėms registracija nereikalinga
  • Greitas pristatymas
   prekes pristatome itin greitai
  • Laimingi Klientai
   mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe