0.00€
38.49€
Turėsime nuo
Prekės šiuo metu neturime.
Pirkimui registracija nebūtina!

Saugus atsiskaitymas
Susisiekite
Darbo dienomis: 09:00–17:00
Telefono numeriu +37065028718
 • Gamintojas: JOKOMISIADA
 • Sertifikatas: CE.
 • Amžius: 3+.

Prekės aprašymas: Medinis stumdukas su kaladėlėmis

Medinė vaikštynė, stūmikas, vežimėlis su spalvingomis, didelėmis medinėmis kaladėlėmis tikrai suteiks daug pramogų patiems mažiausiems, mėgstantiems kilnoti daiktus iš vienos vietos į kitą. Kaladėlės pritaikytos mažiausių vaikų rankoms, jos pasiteisins žaidimų metu sode, terasoje ir paplūdimyje. Guminiai ratai, kurie užtikrina tylų ir lengvą judėjimą ant žemės. Medinės kaladėlės, nepaisant savo paprastumo, yra viena geriausių žaidimo formų kiekvienam vaikui. Ne tik todėl, kad jiems niekada nenuobodu, bet ir todėl, kad puikiai prisideda prie mūsų kūdikio vystymosi. Vežimėlis taip pat gali būti naudojamas nešioti lėles ar minkštiems žaisliukams, tai tikrai suteiks daug pramogų kiekvienam vaikui. Rinkinį sudaro 32 skirtingų spalvų, daug įdomių formų ir dydžių kaladėlės, kurios dedamos ant medinio vežimėlio su rankena ant ratukų.
Rinkinį sudaro:
- 32 medinės kaladėlės 4 - 8 cm ilgio.
- vežimėlis ant 4 ratų su rankena.
Išmatavimai:
- vežimėlio ilgis 35 cm.
- plotis 27 cm.
- aukštis iki rankenos 40 cm.
- rato skersmuo 8.5 cm.

Prekės nuotraukos gali šiek tiek skirtis nuo realios prekės pakuotės, tačiau prekė vistiek atitiks savo aprašymą. Kilus klausimams, visada galite kreiptis el. paštu [email protected].

Gamintojas JOKOMISIADA
Sertifikatas CE.
Amžius 3+.
Pakuotės dydis 36 x 23 x 11 cm.
Svoris 3.05 kg.
Rekomenduojama berniukams, mergaitėms.
Vidutinis įvertinimas
4.5
yra 2 atsiliepimai
Eurika

Produktas yra tikrai puikus! Medinis stumdukas su kaladėlėmis yra ne tik gražus ir įdomus žaislas, bet taip pat labai funkcionalus. Mano mažiesiui jis suteikia daug žaidimo ir pramogų - jis mėgsta kilnoti kaladėles iš vienos vietos į kitą ir jis visai nepavargsta nuo šio žaidimo! Kaladėlės yra labai tinkamos mažesniems vaikams - mano sūnui jas labai patogu laikyti savo nedidelėmis rankytėmis. Vežimėlis yra patogus, jis turi guminius ratukus, kurie lengvai ir tyliai juda ant žemės. Taip pat, galima vežioti mašinėles bei minkštus žaisliukus vežimėlyje, kas suteikia dar daugiau pramogų mano sūnui. Tikrai rekomenduoju šį produktą, jis yra vertas visų pinigų!

Ar Jums padėjo ši informacija?
Afra

Nuo pat pirmos žvilgsnio įsimylėjau šį medinį stumduką su kaladėlėmis! Kaladėlės iš tikrųjų puošia šį vežimėlį ir suteikia jam gražią ir spalvingą išvaizdą. Na, o mano dukrytei jis suteikia daug pramogų ir užimtumo! Jei niekada nenusibosta žaisti su kaladėlėmis ir kurti įvairias spalvingų formų konstrukcijas. Kaladėlės yra labai tinkamos mažiems vaikams ir man patinka, kad jas galima talpinti vežimėlyje. Vežimėlis pats yra labai patogus naudoti, su lankstoma rankenėle ir guminiais ratais, kurie užtikrina tylų ir lengvą judėjimą ant žemės. Mano dukrytė taip pat mėgsta nešioti savo mylimas lėles vežimėlyje - tai dar vienas privalumas šiam produktui. Aš tikrai rekomenduoju šį medinį stumduką su kaladėlėmis kiekvienam tėvui, kuris nori, kad jo vaikas pramogautų ir tobulėtų žaisdamas.

Ar Jums padėjo ši informacija?

Panašios prekės

  • Konkurencinga kaina
   rinkoje vienos mažiausių kainų
  • Saugus atsiskaitymas
   apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
  • Pirk be registracijos
   įsigyti prekėms registracija nereikalinga
  • Greitas pristatymas
   prekes pristatome itin greitai
  • Laimingi Klientai
   mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe