0.00€
23.09€
Turėsime nuo
Prekės šiuo metu neturime.
Pirkimui registracija nebūtina!

Saugus atsiskaitymas
Susisiekite
Darbo dienomis: 09:00–17:00
Telefono numeriu +37065028718
 • Gamintojas: Classic World
 • Amžius: nuo 18 mėn..
 • Lytis: neutrali.

Prekės aprašymas: Medinių kaladėlių rinkinys piramidės pastatymui 10 vnt.

Mokomasis daržovių rinkinys „Classic World“ 
Tai 10 kartoninių dėžučių rinkinys, kiekviena iš jų su atitinkamu skaičiumi, daržovės piešiniu ir anglišku jos pavadinimu. Sudėlioję visus elementus su daržovėmis vienas ant kito, vaikas pamatys vaizdą, kaip ūkyje auginamos daržovės. Žaislas padeda išmokti skaičiuoti, įvardyti skaičius, daržoves ir dydžius. 
Charakteristika:
- rinkinį sudaro 10 kartoninių dėžučių
- ant kiekvienos dėžutės yra numeris, nurodytos daržovės paveikslėlis, pavadinimas ir paveikslėlis, kaip daržovės auginamos
Rinkinio matmenys: 16,5 x 16,5 x 16,5 cm
Rekomenduojamas vaikams nuo 18 mėnesių amžiaus.
 

Prekės nuotraukos gali šiek tiek skirtis nuo realios prekės pakuotės, tačiau prekė vistiek atitiks savo aprašymą. Kilus klausimams, visada galite kreiptis el. paštu [email protected].

Gamintojas Classic World
Amžius nuo 18 mėn..
Lytis neutrali.
Medžiaga medis.
Gaminio matmenys 16,5 × 16,5 × 16,5 (cm).
Vidutinis įvertinimas
4.5
yra 2 atsiliepimai
Lukas

Šis medinių kaladėlių rinkinys yra tikrai nuostabus! Mano vaikui yra tik 2 metai, bet jau dabar jis be proto domisi daržovėmis ir šį žaislą nešiojasi su savimi visur. Visos dėžutės yra su numeriais, pavadinimais ir piešiniais, todėl mano vaikas išmoko ne tik atpažinti skaičius, bet ir vardinti daržoves. Gera idėja, kaip iliustruoti, kaip daržovės auginamos, padeda vaikui suprasti žemės ūkio procesus. Medinė konstrukcija yra labai kokybiška ir atrodo tvirta. Bet svarbiausia, jog tai yra ne tik pramogos žaislas, bet ir mokomasis įrankis. Esu labai patenkintas šiuo produktu!

Ar Jums padėjo ši informacija?
Liucilijus

Tikrai esu nustebintas šio medinių kaladėlių rinkinio kokybe. Mano vaikas jau žaidžia su šiomis kaladėlėmis jau kelis mėnesius ir jos vis dar atrodo kaip naujos! Medis yra tvirtas, tai puikiai tinka judriems vaikams. Vaikui labai patinka, kad kiekvienos kaladėlės viršuje yra paveikslėlis, kuris atitinka skaičius ir daržoves. Tai padeda vaikui išmokti atpažinti ir vardinti skaičius. Be to, patogu, kad kaladėlės telpa viena į kitą, tai ne tik sutaupo vietos, bet ir yra puiki rūšiavimo priemonė. Šis produktas tikrai vertas savo kainos - aukščiausios kokybės ir mokantis žaislas viename!

Ar Jums padėjo ši informacija?

Panašios prekės

  • Konkurencinga kaina
   rinkoje vienos mažiausių kainų
  • Saugus atsiskaitymas
   apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
  • Pirk be registracijos
   įsigyti prekėms registracija nereikalinga
  • Greitas pristatymas
   prekes pristatome itin greitai
  • Laimingi Klientai
   mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe