Greitas pristatymas
0.00€
32.10€
Turėsime nuo
Prekės šiuo metu neturime.
Pirkimui registracija nebūtina!

Saugus atsiskaitymas

Kurjeris į namus nuo 4.99€
     (penktadienį, gegužės 31 d.)
Omniva paštomate nuo 3.10€
     (penktadienį, gegužės 31 d.)
Dėmesio! Pristatymo terminas yra preliminarus, kadangi terminas atsinaujina priklausomai nuo faktinio užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko.
Susisiekite
Darbo dienomis: 09:00–17:00
Telefono numeriu +37065028718
 • Gamintojas: Lego
 • Amžius: 18 mėn+.
 • Lytis: neutrali.

Prekės aprašymas: Statybinių Kaladėlių Dėžutė 65 vnt. Lego Duplo

Šiame smagiame vystymo žaisle yra daugybė plytų ir detalių, kurios skatina mažylius lavinti kūrybiškumą ir vaizduotę. Pažįstami objektai skatina jauną protą, o spalvingos formos skatina laisvai konstruoti, todėl šis LEGO DUPLO pradinis rinkinys yra puikus būdas įkvėpti bet kurį jaunąjį konstruktorių. Edukacinis žaislas mažyliams! Tvirtos dėžės viduje rasite automobilį su judančiais ratais, stogą, langą, gėles, duoną, DUPLO žmonių figūrėles, 1, 2, 3 sunumeruotas plytas kartu su originalių vaivorykštės spalvų originalių plytų asortimentu. Tėveliai dalijasi džiaugsmu, kad gali sujungti plytas ir detales į begalę vaizduotę žadinančių žaidimų galimybių, ir patys patiria, kaip jų mažieji konstruktoriai tobulėja. Puiki dovana ikimokyklinio amžiaus vaikams! DUPLO žaidimų rinkiniai suteikia pradedantiems konstruktoriams atvirą žaidimą ir saviraišką. Spalvingos, lengvai paimamos detalės sužadina mažylių vaizduotę, jos yra saugios, švarios ir jas lengva pasiimti visur, kur tik einate.

- Kurdami ir žaisdami su mažyliams pritaikytu LEGO DUPLO kaladėlių ir detalių deriniu, mažieji konstruktoriai lavins kūrybinį mąstymą ir problemų sprendimo gebėjimus, lavins regimąjį ir erdvinį suvokimą bei smulkiąją motoriką.

- Komplekte yra 65 spalvingos kaladėlės ir pažįstamos detalės, skatinančios mažylių protą, įskaitant automobilį su judančiais ratais, stogą, langą, gėles, duoną, DUPLO žmonių figūrėles ir 1-2-3 skaičių mokymosi kaladėles.

- Kai tėvai ir globėjai kartu su jais smagiai derina plytas ir detales, kad sukurtų begalę vaizduotę žadinančių žaislų ir žaidimų galimybių, jie patiria, kaip jų mažieji statytojai pasiekia brangius raidos etapus.

- Saugios, spalvingos, lengvai valdomos plytos ir detalės - šis lavinamasis žaislas mažyliams yra puiki Kalėdų, gimtadienio ar bet kurios kitos dienos dovana berniukams ir mergaitėms nuo 18 mėnesių ir vyresniems.

- Visos žavios spalvos, formos, objektai, žmonės ir skaičiai patogiai sudėti patrauklioje LEGO DUPLO dėžutėje. Derinkite juos su kitais DUPLO rinkiniais, kad būtų dar daugiau vaizduotės pramogų.

- Šį konstravimo žaislą maitina vaikų vaizduotė, baterijų nereikia! Rankomis valdomi žaislai be baterijų lavina vaikų smulkiąją motoriką ir problemų sprendimo įgūdžius, o kūrybinis valdymas yra jų rankose.

- Atidarykite laikymo dėžutę ir iškart pradėkite vaizduotę žadinantį žaidimą! Paprastas vadovas suteikia tėvams ir mažyliams įkvėpimo, o vaikams pradėjus konstruoti, vaizduotė niekada nesustos!

- LEGO DUPLO žaidimų rinkiniai yra puiki dovana ikimokyklinio amžiaus vaikams. Jie lavina vaikų vaizduotę, skatina neribotą žaidimą ir suteikia naudos mažylių vystymuisi.

- LEGO DUPLO pradiniai rinkiniai atitinka aukščiausius pramonės standartus, todėl juos lengva paimti, sudėti ir išardyti mažoms rankutėms, ir taip yra nuo 1969 m.!

Prekės nuotraukos gali šiek tiek skirtis nuo realios prekės pakuotės, tačiau prekė vistiek atitiks savo aprašymą. Kilus klausimams, visada galite kreiptis el. paštu [email protected].

Gamintojas Lego
Amžius 18 mėn+.
Lytis neutrali.
Padėk kitiems lankytojams, palik atsiliepimą apie šią prekę.

Panašios prekės

  • Konkurencinga kaina
   rinkoje vienos mažiausių kainų
  • Saugus atsiskaitymas
   apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
  • Pirk be registracijos
   įsigyti prekėms registracija nereikalinga
  • Greitas pristatymas
   prekes pristatome itin greitai
  • Laimingi Klientai
   mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe