0.00€
54.41€
Turėsime nuo
Prekės šiuo metu neturime.
Pirkimui registracija nebūtina!

Saugus atsiskaitymas

Kurjeris į namus nuo 4.99€
     (pirmadienį, vasario 6 d.)
Dėmesio! Pristatymo terminas yra preliminarus, kadangi terminas atsinaujina priklausomai nuo faktinio užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko.
Susisiekite
Darbo dienomis: 09:00–17:00
Telefono numeriu +37065028718
 • Gamintojas: Dickie
 • Amžius: nuo 3 metų.
 • Gaminio matmenys: 36 cm.

Prekės aprašymas: Ugniagesys Gelbėtojas 36Cm

Priešgaisrinis automobilis, kuriame įrengtos kopėčios su vandens patranka, pakeliamos siurbliu. Transporto priemonės detalės pagamintos labai kruopščiai, todėl žaisti ugniagesiu - nepakartojamas nuotykis. Automobilis turi atidaromas šonines duris, už kurių yra gaisro gesinimo įrangos imitacija. Garso ir šviesos funkcijos įjungiamos spaudžiant mygtukus (sirenos, variklio, atbulinės eigos, garso signalo). Garsus lydi ant automobilio stogo ir priekyje mirksinčios lemputės. Be to, automobilyje yra mechaniškai varoma vandens patranka. Automobilis turi laisvus ratus. Į komplektą įeina bandomosios baterijos.

"Dickie" priklauso vienai didžiausių pasaulyje žaislų gamintojų "Simba-Dickie Group", kuriančiai, gaminančiai ir platinančiai labai platų žaislų asortimentą. Dickie yra atsakingas už berniukams skirtų žaislų, įskaitant automobilių modelius, nuotoliniu būdu valdomas transporto priemones ir ištisus miestus, gamybą.

Prekės nuotraukos gali šiek tiek skirtis nuo realios prekės pakuotės, tačiau prekė vistiek atitiks savo aprašymą. Kilus klausimams, visada galite kreiptis el. paštu [email protected]

Gamintojas Dickie
Amžius nuo 3 metų.
Gaminio matmenys 36 cm.
Padėk kitiems lankytojams, palik atsiliepimą apie šią prekę.
 • Konkurencinga kaina
  rinkoje vienos mažiausių kainų
 • Saugus atsiskaitymas
  apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
 • Pirk be registracijos
  įsigyti prekėms registracija nereikalinga
 • Greitas pristatymas
  prekes pristatome itin greitai
 • Laimingi Klientai
  mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe