0.00€
35.67€
Turėsime nuo
Prekės šiuo metu neturime.
Pirkimui registracija nebūtina!

Saugus atsiskaitymas
Susisiekite
Darbo dienomis: 09:00–17:00
Telefono numeriu +37065028718
 • Gamintojas: Viga Toys
 • Amžius: nuo 18 mėn..
 • Lytis: neutrali.

Prekės aprašymas: Žaislinis keksiukų rinkinys Viga

Medinę lėkštę su pyragėliais sukūrė gerai žinoma ir gerbiama bendrovė "Viga Toys". Įmonė siūlo saugius ir kūrybiškus medinius žaislus, skirtus vaikų darželiams ir tiems tėvams, kurie vertina aukštą kokybę ir ugdomąsias žaidimo vertybes. 

Plokštelė ir priedai pagaminti iš lakuotos medienos, nudažyti vaikams saugiais dažais ryškiomis spalvomis, kurios patenkins kiekvieną naudotoją ir suteiks daug džiaugsmo.

Plokštelė yra 2 aukščių, o kiekviena lėkštelė užbaigta rausvos ir baltos spalvos ornamentu. Rinkinį sudaro 12 sausainių, kurių kiekvienas yra skirtingos formos, rašto ir spalvos. Laikas saldžiam užkandžiui.. 

"Viga" - tai 2003 m. įregistruotas prekės ženklas, kuris jau veikia daugiau nei 60 pasaulio šalių. Jų novatoriškos idėjos sulaukė pripažinimo Europoje, JAV, Australijoje, Japonijoje ir kitose šalyse. Siekdamas padėti tėvams ir ugdymo įstaigoms auklėti vaikus ir išgelbėti juos nuo virtualaus pasaulio, kuris gali labai iškreipti realybę, gamintojas siūlo naujoviškus gaminius, pagamintus iš natūralių medžiagų, gautų ekologiškų gamybos procesų metu. "Vigi" teikia pirmenybę medinių gaminių saugai ir kokybei, todėl gamintojas pasirūpino, kad žaislams dažyti naudojami dažai atitiktų saugos standartus EN71 ir ASTM.

Prekės nuotraukos gali šiek tiek skirtis nuo realios prekės pakuotės, tačiau prekė vistiek atitiks savo aprašymą. Kilus klausimams, visada galite kreiptis el. paštu [email protected].

Gamintojas Viga Toys
Amžius nuo 18 mėn..
Lytis neutrali.
Medžiaga medis.
Spalva įvairių spalvų.
Gaminio matmenys 17,5 x 17,5 x 25,5 cm.
Padėk kitiems lankytojams, palik atsiliepimą apie šią prekę.

Panašios prekės

  • Konkurencinga kaina
   rinkoje vienos mažiausių kainų
  • Saugus atsiskaitymas
   apmokėkite užsakymus saugiai ir greitai
  • Pirk be registracijos
   įsigyti prekėms registracija nereikalinga
  • Greitas pristatymas
   prekes pristatome itin greitai
  • Laimingi Klientai
   mūsų klientai yra patenkinti aptarnavimu ir prekių kokybe